Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

23122018_2Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адмінімтрації від 27.11.2018 р. №649/0/212-18 «Про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в установах та закладах освіти області у 2019-2021 роках» 18 червня 2020 року на базі Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області проведено обласну виїзну модель навчання та перевірки знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності посадових осіб закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти. Всього навчанням охоплено 35 осіб.

Представник з питань охорони праці обласної організації Профспілки Лачугіна Надія Олександрівна приймала участь у складі комісії по перевірці знань, яка складалась з досвідчених профільних фахівців, а саме: Мандрикевича Бориса Миколайовича – провідного фахівця департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації; Нікульченко Віктора Володимировича – старшого викладача, Ковальчук Ірини Михайлівни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри природничо-математичної освіти та Колесник Наталії Володимирівни – завідувача навчально-методичної лабораторії з охорони праці та безпеки життєдіяльності Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради

Під час навчання вивчалися питання:

• дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, пожежної та електробезпеки, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічних вимог у закладах освіти міста;

• організація роботи з охорони праці учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти;

• порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві серед працівників;

• порядок розслідування нещасних випадків під час освітнього процесу;

• дотримання правил пожежної безпеки у закладах освіти;

• дотримання правил електробезпеки у закладах освіти;

• захист населення в умовах надзвичайних ситуацій пов’язаних з можливими терористичними проявами;

• надання долікарської допомоги потерпілим при невідкладних станах.

Всі учасники навчання закріпили свої знання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, успішно здали іспити та ще раз усвідомили, що життя і здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю.