Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1330003093_education1Робочій групі вдалося створити новий законопроект, який схвалюють майже всі, хто вчиться і викладає. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 22 лютого під час засідання Кабінету Міністрів, коментуючи підсумки громадської розробки законопроекту «Про вищу освіту».

«Робоча група з ректорів, студентів, експертів, представників громадських організацій знайшла більш успішну концепцію якісного оновлення вищої освіти, – повідомив Микола Азаров. – Їм вдалося створити новий законопроект, який схвалюють практично всі, хто учиться і викладає. І який дає державі можливість отримати сучасну, конкурентну систему вищої освіти, орієнтованої на потреби економіки».

Водночас Глава Уряду наголосив на ефективності саме такої форми співпраці з громадськістю. У процесі роботи вдалося знайти порозуміння, почути одне одного, навіть в багатьох питаннях стати однодумцями.

«Треба слухати не тільки себе і своїх, але й опонентів. Враховувати різні думки. І тоді творчий потенціал наших людей розкриється так, що ми отримаємо найкращі рішення. І не будемо витрачати енергію на протести і протистояння», - сказав Микола Азаров. При цьому він наголосив, що «мета у нас одна: в кожній сфері справедливо і розумно підвищувати якість життя людей».

Прем’єр-міністр повідомив, що «попросив робочу групу протягом двох тижнів доопрацювати цей консолідований законопроект і подати в Уряд».

«Доручаю Секретаріату Кабінету Міністрів юридично і технічно виправити законопроект, ні в якому разі не спотворюючи його основні положення і зміст», – поставив завдання Микола Азаров, повідомивши, що після відповідної підготовки новий законопроект «Про вищу освіту» буде розглянуто на засіданні Уряду.

 

За матеріалами Урядового порталу