Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1587111746_54bbbb4d348c5У Федерації профспілок України наголошують, що пандемія, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, стала надзвичайною загрозою для України і боляче вдарила по всіх країнах світу.

Очікується значне падіння ВВП, недонадходження до Державного бюджету, зростання рівня безробіття, зменшення реальної заробітної плати тощо.

З огляду на це постає необхідність суттєвого коригування державної цінової політики, – зазначається у листі Голови ФПУ Григорія Осового до Кабінету міністрів України, який направлено 16 квітня 2020 року.

Профспілки переконані у необхідності відновлення державного регулювання цін на соціально-значущі товари, найнеобхідніші ліки та вироби медичного призначення, і не тільки на період карантину, удосконалення політики ціноутворення на ринках комунальних послуг, в енергетичній сфері тощо.

З метою мінімізації негативних наслідків як для економіки країни, так і для всіх українців, профспілки пропонують: запровадити на постійній основі державне регулювання цін на соціально-значущі товари, доповнивши їх перелік найнеобхіднішими ліками та засобами індивідуального захисту, у т. ч. антисептичними та дезінфікуючими засобами, медичними масками, респіраторами тощо.

Нагадуємо, що за повідомленням глави Національної Ради економічного розвитку, на період карантину Кабінет Міністрів займеться державним регулюванням цін на соціальні продукти, лікарські засоби й медичні вироби.

 

За матеріалами – ФПУ