Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1585559015_91601032_2839806252734289_2226871097649790976_o

Усвідомлюючи критичність ситуації що склалася в Україні внаслідок поширення пандемії захворювань, викликаних вірусом COVID-19, і свою відповідальність за країну, громадян та економіку, Федерація профспілок України та Федерація роботодавців України виступили зі спільною заявою та пропозиціями до керівництва держави.

Автори заяви впевнені, що епідемія коронавірусу є надзвичайною загрозою для громадян України, внаслідок чого необхідно вживати максимальних заходів для захисту здоров’я людей, консолідувати всі наявні фінансові, адміністративні, організаційні та кадрові ресурси.

Також зазначено, що введення надзвичайного стану на всій території країни із зупинкою більшості промислових підприємств є передчасним та може завдати катастрофічних наслідків для економіки України.

Федерація профспілок України та Федерація роботодавців України вважають, що у цей важкий для безпеки громадян України та економіки країни час необхідно створити Єдиний Антикризовий Центр, який об’єднає Офіс Президента України, Парламент, Уряд, експертне та наукове середовище, бізнес та роботодавців, професійні спілки у подоланні кризових явищ у суспільстві.

А задля захисту трудящих та реального сектору економіки автори заяви рекомендують усім профспілкам та організаціям роботодавців провести консультації щодо досягнення спільних узгоджених рішень у справі захисту прав і законних інтересів сторін в умовах карантину та надзвичайної ситуації, збереження робочих місць та належного рівня доходів працівників, забезпечення умов для максимального завантаження виробництва з одночасним дотриманням умов праці, що сприятимуть збереженню їх здоров’я та мінімізуватимуть можливості для подальшого поширення коронавірусної інфекції.

 

 

Завантажити заяву splna-zayava-fpu_fru.pdf [213,27 Kb][75]

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України