Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1585323074_splka_ckПрофспілка працівників освіти і науки України спільно з Президентом Спілки ректорів, розуміючи необхідність скорочення бюджетних видатків Державного бюджету на 2020 рік в умовах боротьби з поширенням вірусу COVID-19, звернулися до Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з приводу прийняття виважених змін до Державного бюджету України на 2020 рік, їх скорочення за менш пріоритетними напрямами.

У зверненні наголошено на неприпустимості скасування фінансування за низкою бюджетних програм, зокрема щодо підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень, експериментальних розробок, розвитку закладів вищої освіти.

Висловлено заперечення зменшенню видатків за низкою інших важливих та необхідних освітніх та наукових програм, що спричинить згортання нових механізмів фінансування науки, підвищення кваліфікації педагогів, медичних та фармацевтичних кадрів, поставить під загрозу належне функціонування вищої освіти та науки.

У нинішніх умовах є антисоціальним зменшення видатків та стипендіальне забезпечення, підготовку кадрів закладами вищої та передвищої освіти

Професійна спілка освітян та науковців і Спілка ректорів наголошують на необхідності пошуку оптимального рішення щодо секвестру бюджету, не допустивши закриття цих програм і значного скорочення видатків за іншими, що сприятиме недопущенню руйнації освітньої галузі та призупинення розвитку науки.

Завантажити листи

Прем'єр-міністру України kmu-splka-rektorv.pdf [326,07 Kb][42]

Голові Верховної Ради України razumkovu-sekvestr-2020ck-splka-rektorv.pdf [325,78 Kb][16]

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки