Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1585244046_1939509Профспілка звернулася до Голови ФПУ – Голови Спільного представницького органу об'єднань профспілок з приводу запропонованих Урядом змін до Держбюджету – 2020.

У листі виголошено розуміння важливості протистояння поширенню коронавірусу, а також необхідності скорочення бюджетних видатків бюджету на 2020. Але Профспілка вважає, що це має здійснюватися за менш пріоритетними бюджетними програмами.

Висловлено обурення пропозиціям МФУ внести зміни, які призведуть до негативних наслідків для освітньої галузі.

Зокрема йдеться про скасування субвенцій місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти; на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», Фонд розвитку закладів вищої освіти тощо.

Пропонується зменшити видатки за низкою інших освітніх та наукових програм.

Розуміючи необхідність перегляду бюджету у зв’язку епідемією, Профспілка наголошує на необхідності спільного пошуку Урядом та СПО профспілок оптимального рішення та вжиття відповідних заходів в рамках Генеральної угоди.

Завантажити документ fpu-sekvestr-byudzhetu-2020.1.pdf [398,07 Kb][66]

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки