Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

20200225_15263710 березня ц.р. до голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової направлено листа від керівників Європейської конфедерації профспілок - Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, що перебувала 25-27 лютого 2020 року в Києві.

Лука Вісентіні, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) і Оуен Тюдор, заступник Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), висловлюючи подяку за проведений конструктивний діалог з владою щодо запропонованих нею в Україні реформ, висловили впевненість, що законодавство про працю та профспілки буде повністю відповідати основоположним конвенціям Міжнародної організації праці (МОП), а також іншим конвенціям, ратифікованим Україною, а також законодавству Євросоюзу (ЄС), визначеному в Угоді про Асоціацію Україна-ЄС.

Вони запропонували подати проект зазначених законів до МОП для проведення всебічної експертизи та надання відповідного експертного висновку, перед їх ухваленням Верховною Радою України.

Було поінформовано про те, що члени місії будуть доповідати про результати своєї роботи в Україні керівним органам МКП та ЄКП, а також національним органам влади, МОП та ЄС. В арсеналі міжнародного та європейського профспілкового рухів - задіяння відповідних механізмів подання скарг МОП та ЄС - на підтримку українських робітників та їх профспілок, якщо зазначені зобов'язання українською владою не будуть виконанні.

Керівники глобальних профспілок запевнили, що ЄКП та МКП продовжуватимуть надавати необхідну допомогу українським профспілкам і готові співпрацювати з українськими органами влади у складних процесах реформ.

 

Лист МКП та ЄКП у неофіційному перекладі додається

Лист МКП та ЄКП мовою оригіналу додається

 

 

Департамент міжнародних зв’язків апарату ФПУ,

Прес-центр ФПУ