Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Z_8_bereznia_20201Любі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом 8 Березня!

З вами, милі жінки, пов’язані вічні і найбажаніші для кожного з нас цінності: світло рідного дому, тепло сімейного вогнища, любов, вірність. Жінка завжди була і буде джерелом натхнення, стимулом до звершень, втіленням ніжності й гармонії. Низький уклін вам за допомогу і підтримку, за розуміння і мудрість, за вміння робити світ добрішим і шляхетним. Здоров’я, спокою і благополуччя вам и вашим родинам!

Зі святом, дорогі жінки!

 

В.о. голови обласної організації Профспілки             Сергій Козорог

 

 

Z_8_bereznia_20202