Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1583325165_12-003-of-0033 березня 2020 року відбулося засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок. На засіданні заслухано інформацію Робочої групи про хід роботи над компромісним законопроектом з врегулювання трудових відносин, а також пропозиції СПО до проекту Рекомендацій Комітетських слухань щодо внесення змін до законодавства про профспілки та соціальний діалог.

СПО об’єднань профспілок сформовано склад робочої Комісії з ведення переговорів з підготовки пропозицій щодо встановлення розмірів мінімальної заробітної плати.

Підбито підсумки роботи за минулий, 2019 рік, та розглянуто План роботи Спільного представницького органу об’єднань профспілок на 2020 рік.

На засіданні зазначалося, що у ході комітетських слухань: «Сучасний стан українських профспілок. Потреба у завантаженні соціального/публічного діалогу», що відбулися 19 лютого 2020 року у парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, до проекту Рекомендацій цих слухань фахівці ФПУ та представники профспілок надали низку пропозицій.

Зокрема, запропоновано відкликати законопроєкт (реєстр. № 2681) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» та створити робочу групу з представників Уряду, профспілок і роботодавців для його доопрацювання.

Профспілки пропонують вилучити із законопроекту норми щодо майна профспілок та розробити окремий законопроект, який врегулює правовий статус майна як профспілок, так і інших громадських організацій.

Також запропоновано створити робочу групу для доопрацювання проекту Закону України «Про страйки та локаути» (реєстр. № 2682).

 

За матеріалами – ФПУ