Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

DSC0330315 лютого у Будинку профспілок м. Дніпропетровська відбувся ІV пленум Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі пленуму взяли участь Олефір Леонід Олексійович - заступник начальника (перший) головного управління освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації, Лисенко Валентина Олександрівна – заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровської області, фахівці управлінь, відділів освіти, відповідальні за роботу з питань охорони праці.

На пленумі було розглянуто : «Про виконання Закону України „Про охорону праці» і атестацію робочих місць працюючих в шкідливих умовах в установах і закладах освіти області.

З інформацією з даного питання виступили Олефір Л. - заступник начальника (перший) головного управління освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації, Бєлікова Г. – голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. В обговоренні взяли участь Лисенко В. – заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровської області, Козачковський Е. – голова комісії з питань охорони праці Жовтневого райкому Профспілки України м. Дніпропетровська, Юшко О. – голова комісії з питань охорони праці Апостолівського райкому Профспілки України, Кузьменко Е. – голова Самарської районної організації Профспілки м. Дніпропетровська.

За результатами обговорення прийнято відповідну постанову ( див. розділ «Постанови пленумів, президії»).

На засіданні також були розглянуті питання про виконання профспілкового бюджету Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за 2011 рік та затверджено бюджет обкому Профспілки на 2012 рік.

Завантажити доповідь голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Г.В.Бєлікової Dopovid_H.V.Byelikovoyi

Завантажити доповідь заступника начальника головного управління освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації Л.О.Олефіра Dopovid_L.O.Olefira

DSC05403

DSC03305

DSC03302

DSC03297