Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

doop_020202020Вже стало доброю традицією щорічно 8 лютого відзначати День Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок.Перший міжспілковий профцентр був створений в нашому краї ще у 1906 році і відіграв важливу роль у розвитку профспілкового руху Придніпров'я. Після революції 1917 р. він відновив свою діяльність. Новий відлік історії облпрофоб'єднання розпочався в лютому 1991 р. після прийняття Декларації членських профорганізацій про нові принципи його діяльності.

За цей період кілька поколінь профспілкових працівників та активістів накопичили значний досвід у справі відстоювання інтересів трудящих. Багатьма нашими традиціями та напрацюваннями ми по-праву можемо пишатися. Проте життя не стоїть на місці, воно постійно ставить нові непрості завдання.

Складні проблеми доводиться вирішувати і в даний час. Зараз ми стикаємося не тільки з посиленням наступу капіталу на права людини праці, а й зі спробами влади впровадити антисоціальне трудове законодавство, що обмежує права трудящих і профспілок, які захищають їхні інтереси.

Члени профспілок вимагають від нас більш активних і результативних дій. Тому сьогодні нам необхідно активізувати свої зусилля, домагаючись від власників підприємств підвищення уваги до соціальних питань - підвищення рівня оплати праці та її охорони, забезпечення зайнятості та соціальних гарантій. Для цього повинні бути задіяні всі механізми договірної системи та законодавства. Чимало належить зробити і в плані вдосконалення внутрішньоспілкової роботи, особливо в нинішній період звітно-виборної кампанії в галузевих профорганізаціях.

Профспілки області ще раз продемонстрували високий рівень організованості і згуртованості в ході нещодавніх всеукраїнських акцій протесту в Києві та Дніпрі, за що ми кажемо сьогодні «спасибі» всім їх учасникам.

Привітавши всіх з цією датою, голова облпрофцентру Віталій Дубіль висловив впевненість, що в нинішньому році спільними зусиллями ми виконаємо всі завдання по захисту соціально-економічних прав трудящих, які стоять перед профспілками Дніпропетровщини. Дуже символічно, що саме в цей святковий день відбулося й нагородження кращих профспілкових працівників та активістів – лауреатів конкурсів серед молодих профспілкових лідерів та «Профспілкова Ніка-2020» - серед кращих передплатників газети «Позиція». Дніпропетровська обласна організація Профспілки представила своїх активних учасників конкурсів. Серед молодіх лідерів - лауреат конкурсу Войнова - Світлана голова первинної профспілкової організації комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 29» Дніпровської міської ради, переможець конкурсу на кращу передплату газети «Позиція» - Грищенко Надія Іванівна – голова Дніпропетровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

 

doop_012020-V