Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

902acf5ed762977c494fc8e3ffb3a72c.368x276Президент України Віктор Янукович підтримує ініціативу ФПУ щодо покращення діалогу влади та профспілок.

Про це після зустрічі з Главою держави повідомив голова Федерації профспілок України Юрій Кулик. «Ми мали можливість обговорити проблеми, які сьогодні цікавлять і профспілки, і державу. Це перш за все посилення, поглиблення соціального діалогу між державою і профспілками», – сказав голова ФПУ.

За словами Юрія Кулика, під час зустрічі обговорювалися питання підвищення заробітної плати, зайнятості населення, відновлення роботи підприємств. «І звичайно, це були питання розвитку громадянського суспільства. А в контексті розвитку громадянського суспільства – питання підвищення ролі профспілок», – наголосив він.

На переконання голови ФПУ, для вирішення зазначених питань необхідно налагодити у регіонах постійний діалог влади, роботодавців та профспілкових організацій.

 

Медіа-центр ФПУ

 

за матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України