Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

fg_00012030 січня  2020 року в м. Дніпро   біля  Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради відбувся мітинг протесту представників профспілкових організацій, трудових колективів усіх галузей економіки Дніпропетровщини. Профспілки  вийшли  висловити свій протест проти антисоціальних дій влади з реформування трудового законодавства.

Учасники  мітингу зазначили,  що під  виглядом реформування законодавства в угоду олігархам нам фактично нав’язується нова, дуже жорстка модель трудових відносин, яка спрямована  на закріплення безправності найманих працівників і відсторонення  профспілок від  їхнього захисту. При цьому  повністю ігнорується позиція інших учасників трудового процесу та світової спільноти.

В мітингу  прийняли участь  більше  тисячі  представників профспілкових організацій працівників галузі освіти районів і міст  Дніпропетровської області.

Освітяни області цілком підтримують рішення Всеукраїнського профспілкового віче. Висловлюють категоричний  протест антинародним діям влади та заявляють  про готовність  всіма законними методами захищати свої права.

Учасники пікету передали   до органів місцевої влади  вимоги щодо захисту соціально-трудових і економічних прав працівників. Основна вимога профспілок – зупинити  процеси руйнування трудового законодавства.

Вимагаємо! Розпочати роботу над справедливою трудовою реформою спільно з профспілками, роботодавцями та за участю експертів Міжнародної Організації Праці відповідно до конституції України і міжнародних зобов’язань держави.

FG_010120

FG_020120

FG_030120

FG_050120_3533

FG_040120