Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1578914223_seaeНа адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист підтримки у боротьбі проти прийняття рабського трудового законодавства від Європейського комітету профспілок освіти та Європейської федерації профспілок громадського обслуговування.

У листі, зокрема, наголошується, що працівники громадського обслуговування в Європі стурбовані наслідками прийняття нового законодавства про працю для працівників в Україні.

«Ми просимо Вас відкликати законопроекти та розпочати процес реального діалогу та консультацій із профспілками.

Цим листом Європейський комітет профспілок освіти (ЄКПО), який представляє 132 профспілки освітян, а це 11 мільйонів вчителів та викладачів різних рівнів дошкільної освіти, початкової освіти, середньої освіти, професійно-технічної освіти та підготовки, а також вищої освіти та сфери наукових досліджень, разом із Європейською федерацією профспілок громадського обслуговування (ЄФПГО), яка представляє 265 профспілок та мільйони працівників громадського обслуговування в таких галузях, як охорона здоров’я та соціальні служби, місцева, регіональна та національна адміністрація, муніципальні та інші комунальні служби в усіх країнах Європи, демонструють свою підтримку та солідарність зі своїми членськими організаціями в Україні.

Разом з українськими профспілками ми висловлюємо обурення з приводу внесення 28 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України нового проекту закону «Про працю» без своєчасних консультацій з профспілками, в обхід численних положень національного законодавства, які передбачають такі консультації. Текст законопроекту, який позбавить працівників правового захисту, а профспілки – можливості їх захищати, було надіслано профспілкам 27 грудня за півтори години до засідання Уряду, на якому його було схвалено.

«Ми вимагаємо відкликати законопроект і відкласти будь-які офіційні читання у Верховній Раді... Європейський комітет профспілок освіти та Європейська федерація профспілок громадського обслуговування продовжують уважно стежити за ситуацією та будуть підтримувати своїх членів у боротьбі за соціальний діалог та дотримання прав профспілок в Україні», – йдеться у листі.

 

 

Завантажити переклад листа list_pdtrimki.pdf [190,39 Kb][51]

 

Завантажити документ мовою оригіналу draft_jointsolidarity-letter_ukraine.pdf [364,06 Kb][32]

 

Міжнародний відділ ЦК Профспілки