Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

DSC032858.02.2012 року у Будинку профспілок м. Дніпропетровська відбулися урочисті збори профспілкового активу Дніпропетровського обласного профоб’єднання з нагоди 21 річниці його заснування.

У заході взяв участь голова Федерації професійних спілок України Ю.Кулик.

Під час зустрічі з представниками обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України було обговорено нагальні питання розвитку галузі та соціального захисту її працівників.

На зборах кращим лідерам та профспілковим організаціям були вручені нагороди. За особистий внесок в організацію оздоровлення дітей влітку 2011 року Почесною грамотою ФПУ нагороджено Машталір О.- голову Жовтневої організації Профспілки працівників освіти і науки м. Дніпропетровська.

Отримали нагороди профспілкові організації, які стали переможцями в обласному огляді на кращу організацію передплати на газету «Позиція»:

- Ленінська організація Профспілки м. Дніпропетровська (голова Виборова С.),

- первинна профспілкова організація Національного гірничого університету (голова Сало В.),

- Дніпропетровська обласна організація Профспілки (голова Бєлікова Г.).

Вітаємо!

DSC03281

DSC03276

DSC03278

DSC03279