Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1576743210_250119-816x459Кабінетом Міністрів України оприлюднено постанову, прийняту 15 листопада 2019 р. № 1044 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 822 та зупинення її дії».

Згідно зі змінами норма про установлення найменшого розміру посадового окладу педагогічного працівника з 1 січня 2020 р. у розмірі 2,5 прожиткових мінімуми для працездатних осіб на 1 січня 2020 р. не застосовується, а на 1 січня 2021 року такий посадовий оклад (ставка заробітної плати) передбачається на рівні 3,0 прожиткових мінімумів з установленням відповідної диференціації за іншими посадами педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників.

Під час розгляду проекту зазначеної постанови ЦК Профспілки його не погодив та спрямував на адресу Спільного представницького органу об’єднань профспілок, представники якого брали безпосередню участь у засіданні Кабінету Міністрів України, звернення, в якому наголошено, що президія ЦК Профспілки прийняла рішення вимагати від Кабінету Міністрів України подальших дій в напрямку реалізації норм Законів України «Про освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо підвищення рівня оплати праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, затвердження схеми посадових окладів в постанові від 10.07.2019 № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», їх фінансового забезпечення.

Визнано неприпустимим скасування зазначеної постанови та прийнято рішення продовжити роботу щодо удосконалення її норм з метою приведення їх до вимог частини 2 статті 61 Закону України «Про освіту» та підпункту 1 пункту 6 Прикінцевих та перехідних положень закону з забезпеченням до 2023 року рівня посадових окладів педагогічних і науково-педагогічних працівників до 4 прожиткових мінімумів, а з 2023 року – 3 мінімальних заробітних плат з обов’язковим урахуванням при цьому встановленої цією статтею їх міжпосадової диференціації залежно від кваліфікаційної категорії.

Однак цієї позиції Уряд не дослухався, мотивуючи відсутністю відповідного фінансового забезпечення у 2020 році.

 

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки