Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

cof_00111928 листопада 2019 року обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України проводив виїзний семінар для профспілкового активу та адміністрації закладів та установ освіти Софіївського району за участю фахівців управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ірини Константинової та Олександра Клімчука.

Відкрив семінар в.о. голови обласної організації Профспілки Сергій Козорог . Він окреслив низку питань, які будуть розглядатимуться та висловив вдячність колегам Софіївського райкому Профспілки Наталі Білоус, Любові Кособі, начальникам відділів освіти за допомогу в організації семінару і за сприяння у його проведенні.

Основні питання, які стали предметом обговорення, а саме: атестація педагогічних працівників, які мають навантаження з кількох предметів, виплати надбавки за престижність праці в максимальних розмірах, розподілу, перерозподілу та використання освітньої субвенції, зміни в законодавстві про освіту, здійснення профспілковими органами громадського контролю за додержанням законодавства про працю в закладах освіти, співпраці з органами Держпраці,   фахово розповіли Ілона Нечипоренко, головний спеціаліст з соціально-економічних питань та Андрій Швець, юрисконсульт обкому Профспілки  .

У ході видкритого діалогу, учасники обмінювались думками, прикладами із вирішення різних проблем та шляхами їх подолання.

Учасники семінару отримали відповіді на всі свої запитання, методичну збірку матеріалів підготовлену фахівцями обкому Профспілки.

Присутні подякували за отриману інформацію, активну форму спілкування та висловили побажання подальшохї співпраці.

cof_051119

cof_021119

cof_031119

cjf_061119

cof_071119