Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

cem_000919«Звіти і вибори в профспілкових організаціях» – за такою темою 9-12 вересня 2019 року відбувся семінар голів профспілкових організацій Дніпропетровської обласної організації Профспілки на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок.

Навчання було насиченим, поєднувало лекційно-аудиторну роботу та практичні елементи. Усі заняття були побудовані у формі постійного спілкування доповідачів і аудиторії, що дало можливість колегам поспілкуватися та подискутувати. А візуальльний супровід лекцій поліпшив засвоєння нових знань, адже лектори супроводжували виступи презентаціями та відеоматеріалами.

Гостра дискусія відбулася з питаннь діяльності організаційних ланок Профспілки в умовах децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Основним завданням для виборних органів Профспілки в цьому процесі є збереження цілісності та єдності організаційних ланок Профспілки.

Загалом, організаційна та змістовна складові семінару були досить схвально оцінені учасниками заходу, адже саме таким, на їхню думку, має бути сучасне навчання. Такі семінари – це один із найкращих засобів обговорити важливі питання, чудова нагода поділитися напрацюваннями, висловити свою точку зору, обговорити складні питання, а головне – набути нових знань для ефективної роботи усієї організації.

 

cem__010919I_3287

cem_020919_3991

ctm_030919G_4008

ctm_040919_3336

ctm_050919_4071

cem_060919_4069