Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!
.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.
.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.
.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.
Президія обкому Профспілки
Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України
49000, м. Дніпро,
просп. Д. Яворницького, 93
Тел./факс: (056) 744-58-55
E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm
У допомогу громадам експерти підготували методично-інформаційний посібник «Критерії формування спроможної освітньої мережі в ОТГ» .
Посібник визначає критерії (характеристики, ознаки та показники) спроможної освітньої мережі, які допоможуть органам місцевого самоврядування самостійно оцінити та проаналізувати спроможність освітньої мережі, що належить до сфери їхнього управління, передбачити необхідні заходи у стратегії розвитку громади.
Рекомендації містять:
перелік та опис критеріїв, показники їхньої результативності та рекомендації щодо застосування;
законодавче обґрунтування запропонованих критеріїв із посиланнями на нормативно-правові акти;
приклади, як кожен із критеріїв застосовується в ОМС ОТГ уже сьогодні;
перелік корисних джерел про управління освітою на місцевому рівні.
Все це дасть змогу громадам розробити варіанти та сценарії формування спроможних мереж закладів освіти: створення, об'єднання, реорганізації та перепрофілювання закладів освіти, їх модернізація тощо.
Над матеріалами працювала робоча група експертів Міністерства освіти та науки України, проєктів міжнародної технічної допомоги: Програми «U-LEAD з Європою», Проєктного офісу секторальної децентралізації/EDGE, шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».
За матеріалами – Децентралізація влади