Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

300_169_saloУ 2019 році Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» святкує 120-річчя заснування вищого навчального закладу. З нагоди свята багато працівників закладу за плідну працю відмічені нагородами різного рівня.

 

Не залишились без уваги з нагоди ювілею і кращі профспілкові активісти. Більше 30 осіб нагороджені грамотами ФПУ, ЦК Профспілки, обласної міжгалузевої ради профспілок, обкому Профспілки.

Особливі вітання голові профспілкової організації «Дніпровської політехніки» Сало Валерію Вікторовичу, який 54 роки працює у ВУЗі та 26 з них очолює профспілкову організацію. За особливі заслуги перед Українським народом Валерія Вікторовича Сало нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України.

Вітаємо колектив, профспілковий актив вищого навчального закладу «Дніпровська політехника» з ювілеєм.

Пишаємось здобутками сьогодення вашого колективу та бажаємо нових звершень у майбутньому.

 

Президія обласного комітету Профспілки