Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

D_000619DSC08589Літо щораз ставить перед батьками нелегке завдання – влаштувати дітям гарний відпочинок. При цьому бажано, щоб вони й оздоровилися, подихали свіжим повітрям і були під наглядом добрих педагогів та вихователів. Важливі також безпека перебування у місці відпочинку, цікаве й змістовне дозвілля.

Саме тому на допомогу батькам - членам Профспілки протягом багатьох років Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України забезпечує дітей освітян області чудовим відпочинком у дитячих оздоровчих таборах «Лісова казка» та ім. Володі Дубиніна!

Так і у червні 2019 року табори гостинно відчиняють свої двері для відпочинку. Тут діти з задоволенням занурюються в яскраві події та заходи, які їм пропонують вожаті та вихователі. Всі зміни тематичні. За планом - сіткою багато різних видів спортивних занять, веселих конкурсів, творчих заходів.

Педагоги, які працюють в таборах, приділяють велику увагу індивідуальній роботі з кожною дитиною, культурно-спортивним заходам, вихованню любові до української культури, мови.

Для занять спортом обладнані футбольні, волейбольні поля. Проведення усіляких культурно-масових заходів проходить на сучасних естрадах. Різноманітне харчування забезпечують висококваліфіковані кухарі.

Літо в розпалі. Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям таборів! Бажаємо вихователям побачити літній позитив, допомогти дітям пізнати нові грані світу й себе у ньому, пробудити ініціативу! Щиро сподіваємося, що відпочинок 2019 стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства!

 

D_010619_IMG_3232

D_020619_3235

D_0306193245