Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Z_velik_2019_1

Дорогі освітяни!

Щиро вітаємо Вас зі світлим Христовим Воскресінням – із Великоднем !

Великдень – найбільше християнське свято, яке щорічно відкликається в наших серцях радістю, надією, любов’ю та розумінням. Чудо Воскресіння Христового єднає наші думки, бажання миру й сподівання на краще. Сердечно бажаємо Вам щастя, здоров’я, віри, поміркованості у поступах на життєвих дорогах й затишку у родинній оселі!

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, надихає усіх нас на праведні справи, принесе мир і спокій, щирість та тепло у наші родини та нашу країну!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

 

 

Z_velik_2019_2