Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

f300_1554923013_ten_end-55-of-100Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України значну увагу в своїй роботі приділяє спортивно-масовій роботі в членських організаціях. У містах та районах для здійснення спортивно-масової роботи використовується матеріальна база загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, дитячо-спортивних шкіл. Профспілкові комітети вищих навчальних закладів активно використовують спортивну базу закладів.

Власна спортивна матеріальна база в обласній організації Профспілки відсутня. Але, на базі дитячих оздоровчих таборів «Лісова казка» та «ім. В. Дубініна» щорічно проходять обласні, регіональні змагання з різних видів спорту та туризму.

З 2016 року започатковано Всеукраїнську спартакіаду серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Обласна організація приймає участь у всеукраїнських змаганнях серед членів Профспілки з різних видів спорту. З кожном роком зростає інтерес наших спілчан до участі в спартакіаді.

Активну участь у змаганнях з шахів у 2016 рік взяла  команда Дніпровського державного технічного університету у змаганнях з шахів. У 2018 році в змаганнях з волейбоу команду області представляли члени Профспілки – вчителі шкіл Кам’янської міської організації, у змаганнях з настільного тенісу – члени профспілки Нікопольської, Солонянської, Томаківської районих організацій профспілки.

У 2019 році відбулися змагання з шахів , в яких взяла участь збірна команда вчителів Криворізької, Межівської , Покровської районних організацій Профспілки.

Напруженими та цікавими були змагання із настільного тенісу, які відбулися з 8 по 10 квітня 2019 року у м. Києві. У змаганнях взяла участь команда Кам’янської міської організації Профспілки.

І місце в особистому заліку здобула Ольга Стефанюк вчитель СЗШ № 7 м.Кам’янське, кандидат в майстри спорту України.

Дякуємо Ользі за участь у змаганнях та чудову гру! Вітаємо з перемогою!

Бажаємо успіхів, миру та добра усім спілчанам обласної організації Профспілки!

 

1554740314_tenis-54-of-141

1554740259_tenis-13-of-1411554923013_ten_end-55-of-100

1554923043_ten_end-62-of-100