Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

P000319_0095Виклики, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань обговорювались на засіданні пленуму обкому Профспілки, який відбувся 27 березня 2019 р.

З цього питання розпочала пленум голова обкому Профспілки Г.Бєлікова. Вона наголосила, що в умовах децентралізації, недосконалої законодавчої бази у цьому напрямі перед профспілкою та її територіальними організаціями стоять важливі завдання. Необхідно проаналізувати свою роботу, сформувати плани на майбутнє, реалізувати всі можливості перебудови організаційних засад існування Профспілки для успішного задоволення потреб її членів та залучення до лав тих, хто її залишив.

Учасники пленуму заслухали та обговорили питання проведення звітно-виборної кампанії в обласної організації Профспілки. Визначено план підготовки до ХХ звітно-виборної конференції обласної організації Профспілки – порядок обрання делегатів, документи конференції, методичні рекомендації та інструкції проведення звітів і виборів у всіх організаційних ланках Профспілки.

Прийнято відповідні постанови.

У ході роботи пленуму відбулося нагородження профспілкових активістів. У зв’язку з ювілеєм було нагороджено:

Сало Валерія Вікторовича - голову профспілкової організації Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» - Почесним знаком Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства»;

Булгаку Лідію Петрівну - голову Вільногірської міської організації Профспілки - Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників освіти і науки України;

Сергієнко Наталію Андріївну - голову Новомосковської міської організації Профспілки - Почесною грамотою обласного комітету Профспілки;

Січову Зою Іванівну - голову П’ятихатської районної організації Профспілки - Почесною грамотою обласного комітету Профспілки.

За активну роботу в профспілці та до Дня гендерної рівності і миру Почесною грамотою Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок нагороджено Герховську Любов Геннадіївну – голову Центральної районної організації Профспілки м. Дніпро .

За багаторічну роботу з організації передплати газети профспілок області «Позиція» Почесною грамотою Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок нагороджено Ткачука Олександра Леонідовича - голову Томаківської районної організації Профспілки

 

P010319-_0073

P-020319_0074

P030319_0092

P040319_0075

P050319_0087

P060319_0083

P080319_0054

P090319_0066

P010319_0067

P110311_0071