Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pr_0002IMG_322420 лютого 2019 року відбулося засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України, на якому було затверджено зведений статистичний звіт про профспілкове членство Дніпропетровської обласної організації Профспілки станом на 01.01.2019, звіт про виконання бюджету Дніпропетровської обласної організації Профспілки за 2018 рік.

Затвердженні положення про проведення обласного конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2019 році, обласної спартакіади працівників освіти і науки та фестивалю самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області (детальніше у колонці «Постанови президій»).

 

PR_0102_IMG_3219

PR_0202IMG_3218

PR_0302IMG_3228