Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_37 лютого 2019 року комісія судів третього апеляційного адміністративного суду винесла постанову про задоволення апеляційної скарги районних профспілкових комітетів  м. Дніпро працівників освіти і науки України та працівників культури міста. Ухвалу суду першої інстанції (про закриття провадження по справі скасування наказу № 29 департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради) скасовано.

Справу повернуто на продовження розгляду в суд першої інстанції (Дніпропетровський окружний адміністративний суд Чечелівського району).

Апеляційний суд вважає, що суддя першої інстанції передчасно закрив провадження, не встановивши всі обставини справи.

Для Профспілки ця подія одна з перемог у боротьбі проти порушень та наступу на трудові права спілчан.

 

Рада голів районних комітетів міста Дніпро