Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

P_001218_312412 грудня у Будинку профспілок відбувся VІІ пленум Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Учасниками пленуму було затверджено бюджет обкому Профспілки на 2019 рік. 27 грудня 2018 р.  на спільному засіданні з  колегією департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації планується заслухати    про хід виконання положень Угоди на 2016-2020 між департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки Профспілки за 2018 рік.

На пленумі обкому Профспілки відбулося нагородження профспілкового активу. За вагомий особистий внесок в організацію оздоровлення Почесною відзнакою Профспілки працівників освіти і науки України «Турбота про дітей» нагороджено Бєлікову Галину Володимирівну - голову Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Волошину Інну Михайлівну - завідувача фінансового відділу – головного бухгалтера Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України; Желєзну вікторію Вікторівну – директора дитячого заміського оздоровчого табору «Лісова казка» Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Прокопенко Людмилу Максимівну - заступника директора дитячого заміського оздоровчого табору «Лісова казка» Дніпропетровської обласної організації Профспілки; Галущенко Валентину Миколаївну - в.о. голови Соборної районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у місті Дніпро.

Нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака» за багаторічну працю в профспілковій організації та у зв’язку з 100-річчям Дніпровського національного університету ім О.Гончара нагороджено Козорога Сергія Борисовича – заступника голови профспілкової організації ДНУ ім. О. Гончара, заступника голови обласної організації Профспілки. Теплі вітання прозвучали на адресу ювілярів: Біленко Лідії Петрівни голови Чечелівської організації Профспілки, Січової Зої Іванівни - голови П’ятихатської районної організації Профспілки, Осьмінкіної Галини Михайлівни – голови Марганецької міської організації Профспілки, Волошиної Інни Михайлівни – завідуючої фінансовим відділом обкому Профспілки.

На інформаційній годині, яка відбулася після пленуму,  було обговорено низку актуальних питань діяльності ФПУ, ЦК Профспілки, Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, обласної організації Профспілки.

Про нове в законодавстві соціального страхування розповіла присутнім Герасименко Олена Юріївна – зав. сектор фонду соціального страхування

Активне обговорення питань, виступи з місць та значна кількість пропозицій вкотре довели, що наші профспілкові лідери мають активну громадянську позицію і вболівають за сьогодення і майбутнє організації.

 

P_011218_IMG_3137

P_0212183165

P_041218_3152

P051218G_3156

P_061218_IMG_3154

P_081218_3151

P_091218_3148

P_111218_3160

P_101218_3133

P_121218f_IMG-3334dda30efb97e4b648e4bb