Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

IMG_3089З метою активізації спортивно-масової роботи на початку листопада 2018 року відбулися фінальні змагання обласної спартакіади серед працівників освіти Дніпропетровської області.

Збірні команди з районів і міст області, під урочистий марш, вишикувалися на спортмайданчику спортивного комплексу Українського державного хіміко-технологічного університету.

Голова обласної організації Профспілки Галина Бєлікова привітала учасників спартакіади і побажала вдалих стартів та перемог.

Змагання з п’яти видів спорту пройшли на високому спортивному та організаційному рівні, були цікавими та захоплюючими.

У волейболі трійку призерів склали команди м. Дніпро (І місце), Покровського району (ІІ місце), м. Кам’янське (ІІІ місце).

У турнірі з міні-футболу перше місце завоювали спортсмени Покровського району, а призерами стали відповідно команди з Новомосковського району (ІІ ), м. Дніпро (ІІІ).

У змаганнях з настільного тенісу переможці спартакіади – команда м. Кам’янське. Друге місце - у команди Магдалинівського району, третє - у команди м. Павлоград.

Перші три місця у турнірі з шашок зайняли команди : Магдалинівського району (І місце), П’ятихатського району (ІІ місце), Криворізького району (ІІІ місце).

Призерами змагань з шахів стали відповідно команди : м. Дніпро ( І місце), м. Павлоград (ІІ місце), Верхньодніпровського району (ІІІ місце).

Учасники спартакіади, які посіли переможні місця в усіх видах змагань, отримали грамоти, пам’ятні кубки, премії.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових спортивних досягнень!

OS_011118_IMG_3018

OS_021118IMG_3017

OS_041118_IMG_3039

os_031118102_113507

OS_071118IMG_3066

OS_08118IMG_3062OS_09118IMG_3067

OS_101118IMG_3089