Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

2_veresnja_2018

Шановні освітяни!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим святом – Днем знань!

День цей урочистий і незабутній святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, безумовно, початком нового навчального року. Нехай же він принесе вам професійні здобутки, буде наповнений увагою суспільства та держави до освітян.

Саме якісна освіта є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток у майбутньому. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни до накопичення якого причетен кожен з вас. Від усієї душі бажаю всім миру в Україні, щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів в ім’я нашої Вітчизни.

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України               Г.В.Бєлікова

 

 

1_veresnja_2018