Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

sk_00IMG_2788Традиційно новий навчальний рік розпочинається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти області на найближчу перспективу та окреслюють шляхи їх реалізації.

Конференція освітян Дніпропетровщині цього року відбулася на базі Солонянського навчально-виховного об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти». Увага присутніх була зосереджена на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію програми Нової української школи.

Голова обласної організації Профспілки Галина Бєлікова довела до спілчан, керівних органів освітою проблемні питання і ризики, які бачить Профспілка на шляху створення нової української школи.

Концепція Нової української школи передбачає нове ставлення не лише до учня, а й до вчителя. Адже саме він є ключовою фігурою, провідником змін. Тому увага була закцентована на створенні умов для залучення до роботи перспективних працівників, забезпечення їх матеріальних, моральних та фахових потреб.

Голова обласної організації Профспілки запевнила учасників зібрання, що Профспілка і надалі буде працювати разом з освітянським загалом з метою розбудови нової української школи.

sk_01_IMG_2784

sk_02IMG_2779

sk_04IMG_2783

sk_05_IMG_2798

sk_06_IMG_2787