Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

ss_00IMG_2818Відповідно до плану роботи Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України на 2018 рік 23-25 серпня відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій, якій підготовлено фінансовим відділом обкому Профспілки. На порядок денний було винесено питання «Організація ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності профспілкової організації згідно з новим Планом рахунків».

З метою більш якісного засвоєння матеріалу, учасникам надані методичні матеріали, в яких вказані останні зміни у законодавстві з питань соціального страхування та оподаткуванні профспілкових виплат. Слухачі отримали оновлений бланк річного звіту про використання профспілкових коштів та Положення про порядок оприбуткування готівки у національний валюті в касі.

В ході семінару відбувся обмін досвідом роботи бухгалтерських служб профспілки.

Поширився світогляд профспілкових працівників внаслідок знайомства з містом Бердянськом та можливостями оздоровлення членів профспілки на теренах Запорізької області.

Проведений захід сприяв удосконаленню професійних навичок бухгалтерів, спілкуванню, а головне - зміцненню та підвищенню ефективності роботи профспілки в установах і закладах освіти Дніпропетровщини.

ss_01IMG_2800

ss_02IMG_2812

ss_03_IMG_2808

ss_04IMG_2818