Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

dol2018_0007_IMG_3703Більше 50 років щорічно у казкові обійми літнього відпочинку приймають профспілкові табори «Лісова казка» та ім . В.Дубініна дітей членів освітянської профспілки. Не стало виключенням і літо 2018 року. У дитячих оздоровницях відпочилим близько тисячі дітей. 80% - це діти членів Профспілки, які отримали путівки за пільговою ціною.

Початку оздоровлення передувала велика робота по зміцненню матеріальної бази таборів, приведення її до вимог законодавчих нормативів, формування штатів кваліфікованих педагогічних колективів та обслуговуючого персоналу тощо .

Сьогодні можна констатувати - оздоровлення дітей літом 2018 року у профспілкових таборах проведено бездоганно.

Уникнуто будь-які надзвичайні ситуації, відсутні травми відпочиваючих, на якісному рівні будо організовано харчування дітей.

В обох таборах працювали досвідчені кваліфіковані педагогічні колективи. Самовіддані ентузіасти дитинства зробили відпочинок дітей цікавим, різноманітним , розвиваючим та пізнавальним. Педагоги успішно виконували і ще одну важливу функцію - навчали дітей жити у повсякденному соціумі, самодисципліни, толерантності та багато чому іншому.

Жодна дитина не залишила табір передчасно.

Президія обласного комітету Профспілки висловлює щиру подяку організаторам відпочинку та працівникам таборів «Лісова казка» та ім. В. Дубініна .

Хай сторицею повертається до вас добро і любов, яке ви подарували дітям. А обласний комітет Профспілки розпочинає підготовку до оздоровчого сезону 2019 року.

dot_010818IMG_5387

dot_0218IMG_5263

dot_0318DSC_0361

dot_0718IMG_5298

dot_0418DSC_0777

dot_0518IMG_5168

dot_0618IMG_5190

dot_0818_IMG_5360