Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

do_000618IMG_2757Протягом багатьох років Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України забезпечує дітей освітян області відпочинком у дитячому таборі «Лісова казка, розташованого на мальовничому березі річки Самари у Новомосковському районі, в густому листяному лісі. В ньому кожного літа в дві зміни відпочиває 600 дітей членів профспілки.

22 червня від Будинку профспілок відправилась на відпочинок перша зміна дітей освітян Дніпропетровщини.

У таборі діти з задоволенням занурюються в яскраві події та заходи, які їм пропонують вожаті та вихователі. За планом - сіткою багато різних видів спортивних занять, веселих конкурсів, творчіх заходів.

Всі зміни тематичні. Так, перша зміна присвячена галактичній фантастичній одисеї. Друга зміна розпочнеться з 13 липня і буде присвячена історії мультиплікації.

Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям табору! Бажаємо вихователям побачити літній позитив, допомогти дітям пізнати нові грані світу, пробудити ініціативу!

Щиро сподіваємося, що відпочинок 2018 стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства!

do_010618_IMG_2759

do_020618IMG_2768

do_030618IMG_2765