Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

akzia_23051800323 травня 2018 р. біля Дніпровської міської ради відбувся мітинг членів профспілки працівників освіти і науки України разом з представниками трудових колективів та батьківської громадськості установ і закладів культури міста. Вимоги освітян були озвучені на мітинги головами районних організацій Профспілки працівників освіти і науки м. Дніпро та представниками працівників   культури.

Основні вимоги містили наступне.

1. Скасувати наказ Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 05.02. 2018 року № 29 «Про оптимізацію штатних розписів комунальних закладів і підприємств, підпорядкованих Дніпровської міської ради» та припинити масове протизаконне звільнення працівників гуманітарної сфери.

2. Забезпечити в повному обсязі потреби фонду оплати праці їх працівників освіти і культури.

3. Припинити тиск на керівників навчальних закладів через залякування щодо не продовження контракту з працевлаштування. Привести у відповідність до чинного законодавства трудові договори (контракти) з керівниками закладів, які були укладені до набуття чинності змін до Закону України «Про освіту». Укладати трудові договори  (контракти) з керівниками навчальних закладів в порядку ст. 21,23 КЗпП України.

4. Припинити запровадження практики самоокупності навчання у мистецьких та спортивних школах м. Дніпро та відмовитися від прийняття проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про оплату за навчання в школах естетичного виховання м. Дніпро»,як дискримінаційного та такого, що не відповідає інтересам громади.

5.Запровадити розробку та прийняття програми розвитку галузі освіти та відкоригувати програму розвитку культури м. Дніпро. Створити відповідні робочі групи, до яких включити представників профспілкових організацій, педагогічних працівників та батьків учнів.

 

akzsa230518_02

akzia_230518_-2592_o