z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

akzia_23051800323 травня 2018 р. біля Дніпровської міської ради відбувся мітинг членів профспілки працівників освіти і науки України разом з представниками трудових колективів та батьківської громадськості установ і закладів культури міста. Вимоги освітян були озвучені на мітинги головами районних організацій Профспілки працівників освіти і науки м. Дніпро та представниками працівників   культури.

Основні вимоги містили наступне.

1. Скасувати наказ Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 05.02. 2018 року № 29 «Про оптимізацію штатних розписів комунальних закладів і підприємств, підпорядкованих Дніпровської міської ради» та припинити масове протизаконне звільнення працівників гуманітарної сфери.

2. Забезпечити в повному обсязі потреби фонду оплати праці їх працівників освіти і культури.

3. Припинити тиск на керівників навчальних закладів через залякування щодо не продовження контракту з працевлаштування. Привести у відповідність до чинного законодавства трудові договори (контракти) з керівниками закладів, які були укладені до набуття чинності змін до Закону України «Про освіту». Укладати трудові договори  (контракти) з керівниками навчальних закладів в порядку ст. 21,23 КЗпП України.

4. Припинити запровадження практики самоокупності навчання у мистецьких та спортивних школах м. Дніпро та відмовитися від прийняття проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про оплату за навчання в школах естетичного виховання м. Дніпро»,як дискримінаційного та такого, що не відповідає інтересам громади.

5.Запровадити розробку та прийняття програми розвитку галузі освіти та відкоригувати програму розвитку культури м. Дніпро. Створити відповідні робочі групи, до яких включити представників профспілкових організацій, педагогічних працівників та батьків учнів.

 

akzsa230518_02

akzia_230518_-2592_o