chief m

z_novim_rokom_2019

Шановні колеги! Члени Профспілки!

Щиро вітаю  Вас і Ваші родини з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Новий рік приходить з надією на краще майбутнє, а Різдво Христове – утвердженням віри та зміцненням любові.

Нехай наступний рік  буде  плідним, принесе успіх у справах, мир і злагоду, добро і вдачу, впевненість у майбутньому, родинне тепло, щирих друзів, шану та любов.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, любові, непохитності у досягненні задумів та планів задля розвитку  освіти, творчих успіхів, цікавих подій, здійснення мрій.

Добрих  Вам новорічних та різдвяних свят!

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України                  Галина Бєлікова

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_3Учасниками VІ пленуму обласного комітету Профспілки прийнято рішення звернутися до департаменту освіти і науки ОДА з приводу листа Міністерства освіти і науки України від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році».

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Заступнику директора департаменту – начальнику управління

фінансового, організаційно-документального та кадрового забезпечення

Литвиненко Н.В.

Шановна Наталіє Вікторівно!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» передбачено підвищення на 10 відсотків розміру посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників. Пунктом 1 постанови Уряду № 22 установлено, що саме визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються з 1 січня 2018 року на 10 відсотків.

Звертаємося до Вас з приводу листа Міністерства освіти і науки України від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році», спрямованого на адресу департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, рад директорів вищих навчальних закладів.

У зазначеному листі повідомляється, що «у разі якщо працівнику навчального закладу, установи освіти передбачено підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) за декількома підставами, передбаченими умовами оплати праці (наприклад, за педагогічне звання, тип навчального закладу, підвищення на 10 відсотків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 тощо) то абсолютний розмір кожного підвищення визначається, виходячи з розміру посадового окладу (ставки заробітної плат), без урахування іншого підвищення».

Таким чином розміри посадових окладів, що підвищені на 10 відсотків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», міністерством не визнано базовими для визначення розмірів інших підвищень.

Зважаючи на норми частини 2 статті 2 Закону України «Про освіту», якою встановлено, що листи, інструкції, методичні рекомендації, інші документи органів виконавчої влади, крім наказів, зареєстрованих Міністерством юстиції України, та документів, що регулюють внутрішню діяльність органу, не можуть встановлювати правові норми. Тому неприпустимим є застосування на місцях незаконного листа Міністерства освіти і науки України від 30.01.2018 № 1/9-64, що не пройшов юстування, яким занижується заробітна плата висококваліфікованих вчителів з педагогічними званнями та за роботу в ліцеях, гімназіях, школах-інтернатах, зокрема спеціальних, дитячих будинках.

З метою підвищення життєвого рівня освітян та враховуючи Ваш авторитет, просимо Вас, шановна Наталіє Вікторівно, сприяти підвищенню рівня оплати праці педагогічних працівників усіх установ та закладів освіти та переглянути наданий Вами лист до керівників департаментів, управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, відділів освіти об’єднаних територіальних громад, головних бухгалтерів №1222/0/211-18 від 03.03.2018 року.

 

 

З повагою,

голова обкому Профспілки

працівників освіти і науки України Бєлікова Г.В.