Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z_8_ber_18Шановні колеги-освітянки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята весни - 8 Березня!

Свято, що приходить до нас з ледь відчутним весняним подихом, даруючи  тепло, красу, пахощі первоцвітів. Бажаємо  щоб доля сторицею привертала до вас усі земні блага – щастя, здоров’я,  кохання, мир і злагоду. Нехай кожен день Ваш буде радісним і сонячним, а душу огортають красою пелюстки подарованих квітів.

Щедрої Вам долі, надійних колег та вірних друзів.

З повагою Голова Дніпропетровської обласної організації

Профспілки працівників освіти і науки України      Галина Бєлікова

 

z_8_ber_184