z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

a_000218IMG_0001-423 лютого 2018 року за ініціативи районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпро та підтримки обласної організації Профспілки у місті Дніпро перед міськвиконкомом відбулася попереджувальна акція протесту освітян міста з приводу незаконного наказу департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 29 від 05.02.2018 р. «Про оптимізацію…», за ким відбувається масове звільнення працівників закладів освіти, спорту, культури. Біля стін міської адміністрації зібралися працівники, які незабаром мають опинитися на вулиці. Згідно цього наказу «оптимізують» працівників, які забезпечують функціонування закладів: гардеробників, інженерів – електронників, кастелянш, машиністів з прання, робітника з обслуговування будівлі, завідувачів господарством.

Своїм наказом департамент порушує норми чинного законодавства щодо Типових штатних нормативів навчальних закладів, оскільки жодним законом України органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями їх переглядати. Керівників закладів освіти, спорту, культури змушують звільняти цих людей, втручаючись у їх діяльність.

А на черзі новий список працівників, без яких школи можуть обійтися (за думкою департаменту): секретар, лаборант, практичний психолог, соціальний педагог, бібліотекар, двірник.

І це не повний перелік працівників, доля яких залежить від «оптимізаторів».

З вимогами учасників акції протесту голови районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпро звернулися до заступника міського голови О.В. Шикуленко, який пообіцяв переглянути даний наказ, а перед цим в інтерв’ю журналістам нагло збрехав, що ніхто нікого не скорочує, що все залежить від керівників закладів.

Профспілкові лідери залишають за собою право звертатися до вищих органів державної влади України та суду.

Голови районних організацій

Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпро

 

a_010218IMG_0024-4

a_020218_0030-5

a_0302185_600

a_040218_1790