Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z-000218-DSC05887У рамках дії договору про співпрацю між Київською міською організацію Профспілки та Дніпропетровською обласною організацією Профспілки 22 лютого п.р. на базі Будинку профспілок відбулася зустріч голів Дніпровської районної організації Профспілки м. Києва та голів районних організацій Профспілки м. Дніпро.

Під час зустрічі, яку відкрила голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки Галина Бєлікова були обговорені актуальні питання захисту трудових, соціально-економічних прав працівників освіти, зокрема стан оплати праці педагогічних та інших працівників навчальних закладів, загрози недофінансування галузі у 2018 році, форми ведення соціального діалогу, робота виборних органів в умовах децентралізації.

z_010218-DSC05891

z_020218-DSC05887

z_030218_-DSC05910

z_040218-DSC05933