z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

DSC05462У рамках уставної діяльності основне завдання Профспілки полягає у захисті соціально-економічних інтересів її членів. Задоволення духовних, культурних і фізичних потреб спілчан передбачено  у Статуті  галузевої Профспілки. 6 жовтня 2017 року у заміському оздоровчому таборі «Лісова казка» обласної організації Профспілки відбулися змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти Дніпропетровської області. У змаганнях брали участь команди - переможці регіональних змагань.

Змагання відбулися на дистанціях: естафета «Смуга перешкод»;естафета «Експромт»; естафета «Туристичні навички», а також в конкурсних программах туристичної пісні та кашоварів.

На дистанції «Смуга перешкод» завдяки добре розробленої командної тактики і хорошій взаємодії кращими були команди Кам’янської міської організації Профспілки ( І місце), Магдалинівської районної організації Профспілки ( ІІ місце), Солонянської районної організації Профспілки (ІІІ місце). В «Естафеті «Експромт» кращі команди: Кам’янської міської організації Профспілки ( І місце), Солонянської районної організації Профспілки ( ІІ місце), Верхньодніпровської районної організації Профспілки (ІІІ місце). Найкращими результати в естафеті з туристичних навичок вибороли команди Верхньодніпровської районної організації Профспілки (І місце), Солонянської районної організації Профспілки ( ІІ місце), Магдалинівської районної організації Профспілки ( ІІІ місце).

У загальному заліку І місце посіла команда Кам’янської міської організації Профспілки , ІІ місце посіла команда Солонянської районної організації Профспілки, ІІІ місце – Верхньодніпровської районної організації Профспілки.

Надзвичайно видовищними та емоційними були конкурси туристичної пісні та кашоварів.

Кращими у конкурсі туристичної пісні стали команди : міст Новомосковська, Павлограду, Криворізького, Магдалинівського районів, Соборного району м. Дніпро. Серед кашоварів перемогу здобули команди: міста Кам’янське, Новомосковська, Верхньодніпровського , Криничанського, Новомосковського районів.

За рішенням президії обкому Профспілки команди – переможці були відзначені грамотами та грошовими преміями.

І найважливіше – вчителі у своїй більшості не тільки володіють знаннями свого предмету, а мають різнобарвні таланти та здібності. Саме такі заходи допомагають їх більш повної самореалізації та подальшому натхненню в роботі.

Сердечно вітаємо переможців змагань і щиро зичимо всім колегам-освітянам міцного здоров’я для подальших творчих і спортивних злетів!

oc_01DSC05162

oc_0205163

oc_03C05264

 

oc_0405268

 

oc_05DSC05272

oc-0605278

oc_091017C05276

oc_072614