Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

S_000917_240321-22 вересня 2017 р. відбулися заходи щодо удосконалення профспілкової роботи у вищих навчальних закладах ІІІ - ІУ рівнів акредитації. Були обговорені актуальні питання в умовах сьогодення.

Плідним стало засідання «круглого столу», де його учасники поділились досвідом з соціально - економічного захисту членів профспілки.

Корисною стала лекція викладача Зонального навчально-методичного центру профспілок Наталії Нєженцевої «Аналіз та вирішення конфліктних ситуацій в роботі профспілкових організацій та їх лідерів».

На засіданні асоціації голів профспілкових комітетів сформована низка пропозицій до Центрального комітету Профспілки щодо подальших спільних дій.

Спілкування у рамках визначених питань продемонструвало єдність профспілкових організацій та здатність працювати єдиною командою.

 

Resize_of_IMG_2397

Resize_of_IMG_2401

Resize_of_IMG_2403