Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z_dnem_osvity_17Дорогі освітяни! Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!


Восени ми відзначаємо День працівників освіти. І саме в  ці теплі осінні дні ми згадуємо  свого вчителя – того, котрий  запалив іскорку знань,  кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Бути вчителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця.  У наш з вами непростий час  на плечі працівників освіти лягає відповідальність за молоде покоління українців,  а це означає і за  майбутнє нашої держави.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. У день  професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння.

Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя добра і миру.

Голова  Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України                Г.В.Бєлікова