Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

s_000917_235714-15 вересня 2017 року у Кривому Розі відбувся традиційний семінар бухгалтерів профспілкових організацій Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. У навчальному блоці семінару були розглянуті важливі питання здійснення бухгалтерського обліку у профспілкових організаціях відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час лекції завідувач фінансового відділу, головний бухгалтер Волошина Інна Михайлівна , детально зупинилася на питаннях сплати єдиного внеску, прибуткового податку та військового збору, порядку утримання профспілкових внесків у готівковій і безготівковій формах, звітності профспілкових організацій та порядку нарахування заробітної плати та відпускних профспілковим працівникам. Окрема лекція була проведена для новопризначених колег.

Культурно-розважальний блок семінару був проведений у формі екскурсії, під час якої учасники вперше долучилися до промислового туризму та познайомилися з найвидатнішими місцями Криворіжжя, індустріальної перлини України. Нашу подорож по найдовшому місту Європи супроводжували розповіді чудових екскурсоводів, справжніх патріотів, кандидатів географічних наук, доцентів Казакова Володимира Леонідовича, завідуючого кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Криворізького державного педагогічного університету і викладача цієї ж кафедри Остапчук Ірини Олександрівни.

Серед відвіданих об’єктів наймасштабнішим став Першотравневий кар’єр Південного гірничозбагачувального комбінату – один з найбільших в Україні. Це рукотворне диво зачаровує своєю величчю з першого погляду, адже має вражаючі розміри: ширина – 2500 м, довжина – 3100 м, глибина – 340 м.

Під час відвідування музею Південного ГЗК учасники семінару дізналися багато цікавих фактів з історії підприємства. Особливо вразило використання сучасних музейних технологій: 3Д- екскурсія, комп’ютерна реконструкція, онлайн трансляція видобувних робіт у кар’єрі.

Доторкнутися до справжньої гірничо-видобувної техніки можна було під час відвідування музею під відкритим небом ПАТ «ПівнГЗК» . Гігантський ківш, думпкар, шахтний електровоз, екскаватор, конусний подрібнювач, стрічковий конвеєр , які багато років працювали на виробництві, дбайливо відреставровані і розміщені для промислового туризму.

Приємно було дізнатися, що гірничо-збагачувальні комбінати і шахти - соціально-спрямовані підприємства, які реалізують інфраструктурні проекти для підвищення комфортного проживання криворіжців, підтримують їх соціальні ініціативи.

Учасники семінару висловлюють глибоку подяку Дніпропетровському обласному комітету Профспілки за змістовно проведений захід, який сприяв не лише підвищенню фахового рівня, а і надав можливість дізнатися багато цікавого і корисного, поспілкуватися в колі колег, помилуватися красою осінньої Дніпропетровщини.

s_010917G_2250

s-020917_2329

s_0309172339

s_040917_2364

s_060917_2362

s_050917_2282