Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_Pc_p_1__NisОсь і добігло до свого закінчення оздоровче літо - 2017. Воно подарувало неперевершені спогади перебування у дитячих оздоровчих таборах обласної організації Профспілки «Лісова казка» та «ім. В. Дубініна».

До початку оздоровчого сезону обласною організацією Профспілки було багато зроблено. Відремонтовано корпуси, замінено вікна, обладнанні ігрові, спортивні майданчики, придбано нове обладнання для харчоблоків тощо. Щоб дні відпочинку та оздоровлення у таборі стали цікавими та захоплюючими, вихователями, персоналом було підготовлено цілий комплекс оригінальних культурно-просвітницьких, креативних та активних заходів. Діти, перебуваючи у таборі, мали можливість бігати, грати, жартувати, веселитися, перевірити свою спритність та інтелект. Кожна дитина змогла реалізувати своє власне «Я».

Діти роз’їхалися по домівках, а табір уже розпочав підготовку до наступного сезону.

Щиро сподіваємося,що дитячи табори «Лісова казка», «ім. В.Дубініна» завоювали довіру у дітей та їхніх батьків. І щороку хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекатимуть відкриття нової зміни.

У планах обласної організації Профспілки подальше розбудування дитячих оздоровниць.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя обласна організація Профспілки готова долати всі труднощі і перешкоди.

 

Df_041719702560_47621644

D-0515_9mXLmt9L5nU

D_03174781

D_01175805__

D_0717_DSC00425

D_0617DSC00401

D_010DSC00642