chief m

z_nov_18_rok

Шановні колеги-освітяни!

Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Нехай у Новому році вас не залишає віра, підтримує надія, допомагає любов, а серця ваші будуть зігріти Божим Благословенням. Бажаю, щоб Ваша праця була плідною і приносила впевненість та стабільність, а досвід реалізованих ідей, радість досягнутих перемог стали Вашими вірними супутниками в наступному році. Щиро зичу усім взаємопорозуміння, достатку, душевної рівноваги, міцного здоров’я, миру в Новому році.

Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Галина Бєлікова

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Resize_of_Pc_p_1__NisОсь і добігло до свого закінчення оздоровче літо - 2017. Воно подарувало неперевершені спогади перебування у дитячих оздоровчих таборах обласної організації Профспілки «Лісова казка» та «ім. В. Дубініна».

До початку оздоровчого сезону обласною організацією Профспілки було багато зроблено. Відремонтовано корпуси, замінено вікна, обладнанні ігрові, спортивні майданчики, придбано нове обладнання для харчоблоків тощо. Щоб дні відпочинку та оздоровлення у таборі стали цікавими та захоплюючими, вихователями, персоналом було підготовлено цілий комплекс оригінальних культурно-просвітницьких, креативних та активних заходів. Діти, перебуваючи у таборі, мали можливість бігати, грати, жартувати, веселитися, перевірити свою спритність та інтелект. Кожна дитина змогла реалізувати своє власне «Я».

Діти роз’їхалися по домівках, а табір уже розпочав підготовку до наступного сезону.

Щиро сподіваємося,що дитячи табори «Лісова казка», «ім. В.Дубініна» завоювали довіру у дітей та їхніх батьків. І щороку хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекатимуть відкриття нової зміни.

У планах обласної організації Профспілки подальше розбудування дитячих оздоровниць.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя обласна організація Профспілки готова долати всі труднощі і перешкоди.

 

Df_041719702560_47621644

D-0515_9mXLmt9L5nU

D_03174781

D_01175805__

D_0717_DSC00425

D_0617DSC00401

D_010DSC00642