Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z_000617IMG_1223_-У відповідності до постанови Дніпропетровського обласного комітету профспілки №15 від 22.03.17р, 20.06.17 в с. Знаменівка відбулися змагання центральної зони обласної спартакіади працівників освіти. Новомосковська районна організація Профспілки гостинно прийняла учасників на відомій всій області спортивній базі Знаменівської ЗОШ №1.

Змагання проводились за видами спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол, футбол.  За результатами запеклих баталій на спортивних майданчиках призерами командних змагань стали:

Настільний теніс

І-е місце - Магдалинівський р-н

ІІ-е місце - Солонянський р-н

ІІІ-е місце - Новомосковський р-н

Шахи

І-е місце - Новомосковський р-н

ІІ-е місце - Магдалинівський р-н

ІІІ-е місце - Солонянський р-н

Шашки

І-е місце - Магдалинівський р-н

ІІ-е місце - Солонянський р-н

ІІІ-е місце - Новомосковський р-н

Волейбол

І-е місце - Синельниківський р-н

ІІ-е місце - Магдалинівський р-н

ІІІ-е місце - Новомосковський р-н

Футбол

І-е місце - Новомосковський р-н

ІІ-е місце - Магдалинівський р-н

ІІІ-е місце - Солонянський р-н

 

Переможці та призери нагороджені грамотами обласного комітету Профспілки. Переможці змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади працівників освіти.

Президія обласного комітету Профспілки висловлює подяку за зразкову організацію зональних змагань обласної спартакіади голові Новомосковської районної організації Профспілки Рассказовій Світлані Павлівні, директору ДЮСШ Трумбалю Павлу Миколайовичу, заступнику директора Знаменівської ЗОШ Піддубному Сергію Яковичу та суддівській команді.

Організаційний комітет

 

z_01061712490_-

z_020617SDC12518_-_

z_0306172505_-

 

z_040617_1217

z_050617_1223_-