Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

-20150626_115402В обласному комітеті Профспілки відбулася традиційна нарада педагогічного колективу дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».

Основний склад педагогів – це люди, які протягом багатьох років працюють у таборі . Вони ентузіасти , улюблені у свою справу. Відрадно, що серед них, як і в попередні роки присутні колишні вихованці табору.

На нараді були обговорені завдання та напрями роботи в оздоровчому сезоні «Літо-2017». У цьому році, за традицією, визначена тематика змін з виховної роботи : «Фестивальні канікули» та «Майстерня професій».

Табір очікує прийняти на оздоровлення 600 дітей членів Профспілки працівників освіти і науки України.

 

v_010617_2160

v_020617_2154

v_030617_2158

v_040617_2157