Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z_000617IMG_212213 червня 2017 року в обласному комітеті Профспілки за участю заступника голови Профспілки Сергія Романюка відбулося засідання Асоціації голів профкомів вищих навчальних закладів Дніпропетровської області. Темою обговорення були питання напрямів реформування вищої освіти.

Змістовна інформація заступника Голови Профспілки С.М.Романюка викликала гостру дискусію. Учасники засідання обмінялися думками, окреслили завдання. Були напрацьовані пропозиції до президії ЦК Профспілки щодо стратегії та тактики подальших дій в умовах сьогодення.

 

z_010617_2140

Z_0206172125

z_030617_2138