Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

P-012903_206029 березня 2017 року відбувся V пленум обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Одним із головних питань порядку денного засідання стало питання щодо роботи та завдань організаційних ланок профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах.

У доповіді з першого питання голова обласної організації Профспілки Галина Бєлікова проаналізувала стан фінансування освіти в області, за інформаціями наданими з територіальних організацій, звернула увагу на нові підходи до стипендіального забезпечення , які призвели до значного звуження кола стипендіатів. Відзначила, що в умовах сьогодення організації доводиться працювати в умовах широкомасштабних змін у трудовому законодавстві, в системі оплаті праці, нарахування мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, стипендії, реформування освіти, міжбюджетних відносинах, під час створення ОТГ, саме тому перед профспілковими організаціями постають нові завдання – удосконалення форм та методів роботи з соціально-економічного захисту членів профспілки.

Обговорення доповіді було змістовним та конструктивним.

На засіданні також було затверджено виконання профспілкового бюджету Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за 2016 рік та бюджет обкому Профспілки на 2017 рік. Розглянуто питання про надання безповоротної фінансової допомоги членам Профспілки, які постраждали під час вибуху та пожежі на військовій базі в місті Балаклія Харківської області.

За результатами обговорення прийняті відповідні постанови (див. розділ «Постанови пленумів, президії»).

Учасники пленуму підтримали пропозицію, ініційовану Київською міською організацією Профспілки, щодо необхідності проведення всеукраїнської акції протесту профспілок, спрямованої на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти та студентів, працівників освіти і науки України.

Активне обговорення питань порядку денного, виступи з місць та значна кількість пропозицій вкотре довели, що наші профспілкові лідери мають активну громадянську позицію і вболівають за сьогодення і майбутнє організації і освіти в цілому.

Доповідь Беликовой Г.В. можно завантажити тут - Dopovid_Belikovoi_na_5_plen_29.03.doc

 

P_01290317_2060

Resize_of_IMG_2070

Resize_of_IMG_2089

Resize_of__9406

Resize_of_IMG_2095