Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_3Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України спрямував звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з приводу вжиття термінових дій для затвердження паспортів бюджетних програм вищих навчальних закладів.

Як зазначається у зверненні головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та, протягом 45 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України, затверджує спільно з Міністерством фінансів України паспорт бюджетної програми (ч.8 ст. 20. Бюджетного кодексу України). Цей строк сплив 4 лютого 2017 року і до цього часу Міністерство фінансів України та Міністерством освіти і науки України не затвердило паспорти бюджетних програм вищих навчальних закладів.

В результаті заблоковані фінансові операції вищих навчальних закладів, порушені терміни виплати стипендій здобувачам вищої освіти, припинено надання послуги з електропостачання. Якщо ситуація не зміниться, відбудеться також порушення права працівників на оплату праці.

Відсутність інформації щодо термінів виплати заробітної плати та стипендій, невизначеність із фінансуванням видатків на утримання вищих начальних закладів викликають у трудових колективах та серед студентів напругу та обурення.

Враховуючи вищезазначене, Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки просить Вас вжити усіх можливих заходів для термінового затвердження паспортів бюджетних програм вищих навчальних закладів.