Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1487838520_b2b33e0801259652f0e10e71f31e797bЦК Профспілки працівників освіти і науки України надіслав пропозиції до розширеного засідання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, яке відбудеться 22 лютого 2017 року.

Профспілка також повідомляє, що зараз опрацьовує дані від обласних організацій профспілки з питань захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах, які за проблематикою збіжні з питанням розширеного засідання Комітету.

Аналіз матеріалів, що надходять від організаційних ланок, засвідчує, що затверджені у Державному бюджеті на 2017 рік обсяги освітньої субвенції у деяких місцевих бюджетах є недостатніми для забезпечення виплати першочергово, у повному обсязі відповідно до законодавчо встановлених умов оплати праці заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів.

У багатьох місцевих бюджетах районів та міст виділено недостатньо коштів освітньої субвенції. Їх нерівномірний щомісячний розподіл не забезпечує потребу у виплаті заробітної плати педагогам відповідно до чинних вимог законодавства.

У районах та містах недостатньо коштів для виплати педагогічним працівникам надбавки за престижність педагогічної праці.

У значній частині випадків не оплачується праця вчителів за завідування навчальними кабінетами з мотивів відсутності їх атестації чи відповідного оснащення або недостатності коштів.

Інформація з місць також свідчить про недостатність коштів на фінансування вищих навчальних закладів, особливо що стосується оплати праці обслуговуючого персоналу та науково-педагогічних працівників, які утримуються за рахунок коштів спеціального фонду.

Профспілка також наголошує, що нові підходи щодо стипендіального забезпечення призвели до значного звуження кола стипендіатів.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вважає, що з метою виправлення ситуації, що склалася з фінансовим забезпеченням освіти, у рішенні комітету мають бути відображені відповідні завдання Кабінету Міністрів України та центральним органам виконавчої влади, а також рекомендації Верховній Раді України.

 

Завантажити документ lyst_komitet-2017.doc [362,5 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України