Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1485953963_izobrazhenie_014Проблемні питання діяльності профспілок в умовах децентралізації влади і створення об’єднаних територіальних громад обговорено днями у Федерації профспілок України за участю керівників всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

Відкрив нараду заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, який наголосив, на системності роботи Федерації у цьому напряму.

Перед учасниками наради виступила представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лідія Євтушенко, яка розповіла про особливості запровадження на місцях законодавства щодо децентралізації влади і утворення територіальних громад, а також наголосила на тому, що усі зазначені зміни мають робитися заради інтересів людей.

Особливо було підкреслено, що роль профспілок у процесах реформування територіальних громад важко переоцінити, тому що профспілки мають розвинену мережу організацій, які здійснюють безпосередній зв'язок з трудівниками та більшістю представників на територіях, мають кваліфікований персонал і досвід роботи, що може стати в нагоді новоутвореним об’єднанням громадян.

Під час наради обговорено позитивні та негативні приклади створення громад на базі районних або сільських/селищних рад, досвід їх співпраці з профспілковими організаціями.

Насамкінець роботи прийнято рішення спільно підготувати Рекомендації для профспілкових структур усіх рівнів щодо врегулювання актуальних питань діяльності профспілок в умовах утворення об’єднаних територіальних громад та постійно висвітлювати інформацію на профспілкових ресурсах.

За матеріалами ФПУ